首頁 > MEAN WELL代理商 > GST360B24-C6P
影像僅供參考,以產品規格為準
GST360B24-C6P
型號描述:
24V 360 W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
桌上型電腦AC適配器 24V15A;16AWG/100cm,6PIN
型號:
GST360B24-C6P
品牌:
MEAN WELL
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
8
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Size / Dimension
8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output
24V
Polarization
Output Connector
Rectangular, 6 Position
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Cord Length
39" (1.00m)
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C
Applications
ITE (Commercial)
Input Type
Cord (Sold Separately)
Approval Agency
CB, CE, cUL, cULus, EAC, FCC, UKCA
Form
Desktop (Class II)
Efficiency
Level VI
Current - Output (Max)
15A
Input Connector
IEC 320-C14
Region Utilized
International
No Load Power Consumption
500mW
Power (Watts)
360 W