EPS-45S-12
- 型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 12V 80 ~ 264 VAC Input
- 型號:
- EPS-45S-12
- 品牌:
- MEAN WELL
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 46W
- Size / Dimension
- 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm)
- Voltage - Input
- 80 ~ 264 VAC
- Type
- Open Frame
- Operating Temperature
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Approval Agency
- CB, CE, cURus, TUV
- Efficiency
- 88%
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 3.8 A