首頁 > MEAN WELL代理商 > ENC-360-24
影像僅供參考,以產品規格為準
ENC-360-24
型號描述:
Desktop Battery Charger 24V 12A 24V
型號:
ENC-360-24
品牌:
MEAN WELL
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Desktop
Battery Chemistry
Lead Acid, Lithium-Ion
Battery Cell Size
24V
Number of Cells
1
Voltage - Nominal
24V
Charge Current - Max
12A
Charge Time
Voltage - Input
90 ~ 264VAC
Power - Max
346W
Size / Dimension
7.56" L x 7.01" W x 1.96" H (192.0mm x 178.0mm x 49.8mm)