SMBJ48CA-TP
型號描述:
77.4V Clamp 7.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
型號:
SMBJ48CA-TP
品牌:
MCC (Micro Commercial Components)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
7.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
48V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
77.4V
Power - Peak Pulse
600W