SMBJ110A-TP
型號描述:
177V Clamp 3.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
型號:
SMBJ110A-TP
品牌:
MCC (Micro Commercial Components)
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
110V
Voltage - Breakdown (Min)
122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
177V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3.4A
Power - Peak Pulse
600W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)