SM8S20AHE3-TP
- 型號描述:
32.4V Clamp 204A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-218AB
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO218AB
- 型號:
- SM8S20AHE3-TP
- 品牌:
- MCC (Micro Commercial Components)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-218AB
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 204A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 20V
- Supplier Device Package
- DO-218AB
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 32.4V
- Power - Peak Pulse
- 6600W (6.6kW)