SA6.5CA-TP
型號描述:
11.2V Clamp 45.5A Ipp Tvs Diode Through Hole DO-15
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO15
型號:
SA6.5CA-TP
品牌:
MCC (Micro Commercial Components)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type
Through Hole
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TA)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
45.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
6.5V
Supplier Device Package
DO-15
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
11.2V
Power - Peak Pulse
500W