SA6.5CA-TP
- 型號描述:
11.2V Clamp 45.5A Ipp Tvs Diode Through Hole DO-15
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO15
- 型號:
- SA6.5CA-TP
- 品牌:
- MCC (Micro Commercial Components)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-204AC, DO-15, Axial
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TA)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 45.5A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 6.5V
- Supplier Device Package
- DO-15
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 7.22V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 11.2V
- Power - Peak Pulse
- 500W