MP-3014-2100-27-80
- 型號描述:
LED Lighting MP-3014 White, Warm 2700K (Typ) 6.3V 80mA 110° 1206 (3216 Metric)
LED MP3014 WARM WHT 2700K 3014
- 型號:
- MP-3014-2100-27-80
- 品牌:
- Luminus Devices Inc.
數量:
- Color
- White, Warm
- CCT (K)
- 2700K (Typ)
- Flux @ 85°C, Current - Test
- Flux @ 25°C, Current - Test
- 54lm (Typ)
- Current - Test
- 80mA
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 6.3V
- Lumens/Watt @ Current - Test
- 107 lm/W
- CRI (Color Rendering Index)
- 80
- Current - Max
- 120mA
- Viewing Angle
- 110°
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- 3014
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.52mm)