MP-1616-1100-30-80
- 型號描述:
LED Lighting Xnova? Cube White, Warm 3000K 3.3V 150mA 170° 0606 (1616 Metric)
LED XNOVA CUBE WHT 3000K 1616
- 型號:
- MP-1616-1100-30-80
- 品牌:
- Luminus Devices Inc.
數量:
- Color
- White, Warm
- CCT (K)
- 3000K
- Flux @ 85°C, Current - Test
- Flux @ 25°C, Current - Test
- 60lm (Typ)
- Current - Test
- 150mA
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 3.3V
- Lumens/Watt @ Current - Test
- 121 lm/W
- CRI (Color Rendering Index)
- 80
- Current - Max
- 200mA
- Viewing Angle
- 170°
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0606 (1616 Metric)
- Supplier Device Package
- 1616
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)