首頁 > Luminus Devices代理商 > CXM-22-27-90-36-AC00-F2-2
影像僅供參考,以產品規格為準
CXM-22-27-90-36-AC00-F2-2
型號描述:
LED Lighting COBs Engines Modules Chip On Board (COB) CXM-22 White, Warm Square
白色LED White 2700 K 90-CRI, CXM-22 Series
型號:
CXM-22-27-90-36-AC00-F2-2
品牌:
Luminus Devices
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:400 倍增量:100
Packaging
Tray
Features
Color
White, Warm
Wavelength
Size / Dimension
28.00mm L x 28.00mm W
Type
Chip On Board (COB)
Configuration
Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
35V
Height
1.37mm
Current - Test
1.28A
Viewing Angle
120°
Lens Type
Flat
Current - Max
2.56A
Lumens/Watt @ Current - Test
89 lm/W
CCT (K)
2700K 2-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index)
90
Light Emitting Surface (LES)
22.00mm Dia
Temperature - Test
85°C