MMF1/4WT04F10K-100
型號描述:
10000 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film
RES SMD 10K 1% 0.25W MELF 100PPM
型號:
MMF1/4WT04F10K-100
品牌:
Lumimax Optoelectronic Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
10000 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Composition
Metal Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
MELF, 0204
Supplier Device Package
0204
Ratings
7C1 RoHS w/out Exemption (100% Pb-Free)
Size / Dimension
0.138" L x 0.061" Dia (3.50mm x 1.55mm)
Height - Seated (Max)
0.061" (1.55mm)