V575LT40AP
型號描述:
910 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
型號:
V575LT40AP
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Maximum AC Volts
575 V
Maximum DC Volts
730 V
Varistor Voltage (Min)
819 V
Varistor Voltage (Typ)
910 V
Varistor Voltage (Max)
1.001 kV
Current - Surge
4.5 kA
Energy
120J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
220 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 14mm