V48MLA1210NH
- 型號描述:
60.5 V 250 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
VARISTOR 60.5V 250A 1210
- 型號:
- V48MLA1210NH
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Maximum AC Volts
- 40 V
- Maximum DC Volts
- 48 V
- Varistor Voltage (Min)
- 54.5 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 60.5 V
- Varistor Voltage (Max)
- 66.5 V
- Current - Surge
- 250 A
- Energy
- 1.2J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 400 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)