V48AUMLA2220H
- 型號描述:
60.5 V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric)
VARISTOR 60.5V 2220
- 型號:
- V48AUMLA2220H
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 40 V
- Maximum DC Volts
- 48 V
- Varistor Voltage (Min)
- 54.5 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 60.5 V
- Varistor Voltage (Max)
- 66.5 V
- Energy
- 12J
- Number of Circuits
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)