首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > V480LA80BPX2855
影像僅供參考,以產品規格為準
V480LA80BPX2855
型號描述:
732.5 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
型號:
V480LA80BPX2855
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1200 倍增量:1
Maximum AC Volts
480 V
Maximum DC Volts
640 V
Varistor Voltage (Min)
675 V
Varistor Voltage (Typ)
732.5 V
Varistor Voltage (Max)
790 V
Current - Surge
6.5 kA
Energy
180J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
550 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 20mm