V480LA7PX2855
- 型號描述:
750 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
- 型號:
- V480LA7PX2855
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1500
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Disc 7mm
- Current - Surge
- 1.2 kA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Energy
- 35J
- Number of Circuits
- 1
- Varistor Voltage (Max)
- 825 V
- Varistor Voltage (Min)
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 750 V
- Maximum AC Volts
- 480 V
- Maximum DC Volts
- 640 V
- Capacitance @ Frequency
- 50 pF @ 1 MHz