首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > V47ZS7PX2855
影像僅供參考,以產品規格為準
V47ZS7PX2855
型號描述:
47 V 1 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
型號:
V47ZS7PX2855
原廠包裝量:
起訂量:3500 倍增量:1
Maximum AC Volts
30 V
Maximum DC Volts
38 V
Varistor Voltage (Min)
42.3 V
Varistor Voltage (Typ)
47 V
Varistor Voltage (Max)
51.7 V
Current - Surge
1 kA
Energy
8.8J
Capacitance @ Frequency
6270 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case
Disc 14mm