V47ZC20PX10
型號描述:
47 V 2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
型號:
V47ZC20PX10
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:2000 倍增量:1
Maximum AC Volts
30 V
Maximum DC Volts
38 V
Varistor Voltage (Min)
42.3 V
Varistor Voltage (Typ)
47 V
Varistor Voltage (Max)
51.7 V
Current - Surge
2 kA
Energy
23J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
11000 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 20mm