V420LA7PX1347
- 型號描述:
680 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
- 型號:
- V420LA7PX1347
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1400
- Maximum AC Volts
- 420 V
- Maximum DC Volts
- 560 V
- Varistor Voltage (Min)
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 680 V
- Varistor Voltage (Max)
- 748 V
- Current - Surge
- 1.2 kA
- Energy
- 30J
- Capacitance @ Frequency
- 55 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- Disc 7mm