首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > V39ZA6PX2855
影像僅供參考,以產品規格為準
V39ZA6PX2855
型號描述:
39 V 1 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM
型號:
V39ZA6PX2855
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
700
起訂量:10500 倍增量:1
Maximum AC Volts
25 V
Maximum DC Volts
31 V
Varistor Voltage (Min)
35.1 V
Varistor Voltage (Typ)
39 V
Varistor Voltage (Max)
42.9 V
Current - Surge
1 kA
Energy
7.2J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
7000 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 14mm