V36ZS80P
型號描述:
36 V 2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
型號:
V36ZS80P
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Maximum AC Volts
23 V
Maximum DC Volts
28 V
Varistor Voltage (Min)
32.4 V
Varistor Voltage (Typ)
36 V
Varistor Voltage (Max)
39.6 V
Current - Surge
2 kA
Energy
160J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
12000 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 20mm