V33CH8X3313
型號描述:
33 V 100 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
VARISTOR 33V 100A 2SMD NO LEAD
型號:
V33CH8X3313
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Maximum AC Volts
20 V
Maximum DC Volts
26 V
Varistor Voltage (Min)
29.5 V
Varistor Voltage (Typ)
33 V
Varistor Voltage (Max)
36.5 V
Current - Surge
100 A
Energy
1J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
750 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C (TA)