V320LA40BP
型號描述:
501 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
型號:
V320LA40BP
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Maximum AC Volts
320 V
Maximum DC Volts
420 V
Varistor Voltage (Min)
462 V
Varistor Voltage (Typ)
501 V
Varistor Voltage (Max)
540 V
Capacitance @ Frequency
750 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case
Disc 20mm