V275LA10P
型號描述:
430 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
型號:
V275LA10P
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:45 倍增量:1
Maximum AC Volts
275 V
Maximum DC Volts
369 V
Varistor Voltage (Min)
387 V
Varistor Voltage (Typ)
430 V
Varistor Voltage (Max)
473 V
Current - Surge
2.5 kA
Energy
45J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
200 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 10mm