V251BA60
- 型號描述:
390 V 50 kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc
VARISTOR 390V 50KA ENCASED DISC
- 型號:
- V251BA60
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 250 V
- Maximum DC Volts
- 330 V
- Varistor Voltage (Min)
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 390 V
- Varistor Voltage (Max)
- 429 V
- Current - Surge
- 50 kA
- Energy
- 880J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 10000 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)