V250LU40BP
型號描述:
383.5 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
型號:
V250LU40BP
原廠包裝量:
500
起訂量:2000 倍增量:1
Maximum AC Volts
250 V
Maximum DC Volts
330 V
Varistor Voltage (Min)
354 V
Varistor Voltage (Typ)
383.5 V
Varistor Voltage (Max)
413 V
Capacitance @ Frequency
1000 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case
Disc 20mm