首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > V250LA40APX1347
影像僅供參考,以產品規格為準
V250LA40APX1347
型號描述:
390 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
型號:
V250LA40APX1347
原廠包裝量:
400
起訂量:4000 倍增量:1
Maximum AC Volts
250 V
Maximum DC Volts
330 V
Varistor Voltage (Min)
351 V
Varistor Voltage (Typ)
390 V
Varistor Voltage (Max)
429 V
Current - Surge
6.5 kA
Energy
130J
Capacitance @ Frequency
1000 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case
Disc 20mm