V250LA40APX10
- 型號描述:
390 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
- 型號:
- V250LA40APX10
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Maximum AC Volts
- 250 V
- Maximum DC Volts
- 330 V
- Varistor Voltage (Min)
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 390 V
- Varistor Voltage (Max)
- 429 V
- Current - Surge
- 6.5 kA
- Energy
- 130J
- Capacitance @ Frequency
- 1000 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- Disc 20mm