首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > V250LA10PX2855
影像僅供參考,以產品規格為準
V250LA10PX2855
型號描述:
390 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
型號:
V250LA10PX2855
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:5000 倍增量:1
Maximum AC Volts
250 V
Maximum DC Volts
330 V
Varistor Voltage (Min)
351 V
Varistor Voltage (Typ)
390 V
Varistor Voltage (Max)
429 V
Current - Surge
2.5 kA
Energy
40J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
220 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 10mm