V24AUMLA2220H
- 型號描述:
35.5 V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric)
VARISTOR 35.5V 2220
- 型號:
- V24AUMLA2220H
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2220 (5750 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Energy
- 5J
- Grade
- Automotive
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 39 V
- Varistor Voltage (Min)
- 32 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 35.5 V
- Maximum AC Volts
- 19 V
- Maximum DC Volts
- 24 V