V230LA10P
- 型號描述:
360 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
- 型號:
- V230LA10P
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Disc 10mm
- Mounting Type
- Through Hole
- Current - Surge
- 2.5 kA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Energy
- 35J
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 396 V
- Varistor Voltage (Min)
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 360 V
- Maximum AC Volts
- 230 V
- Maximum DC Volts
- 300 V
- Capacitance @ Frequency
- 250 pF @ 1 MHz