V210SM10
型號描述:
330 V 5 kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
VARISTOR 330V 5KA 2SMD JLEAD
型號:
V210SM10
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Maximum AC Volts
210 V
Maximum DC Volts
270 V
Varistor Voltage (Min)
297 V
Varistor Voltage (Typ)
330 V
Varistor Voltage (Max)
363 V
Current - Surge
5 kA
Energy
69J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
520 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)