V20E550P
- 型號描述:
910 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
- 型號:
- V20E550P
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 550 V
- Maximum DC Volts
- 745 V
- Varistor Voltage (Min)
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 910 V
- Varistor Voltage (Max)
- 1.001 kV
- Current - Surge
- 10 kA
- Energy
- 370J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 300 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 20mm