V20E300PL4B1
- 型號描述:
470 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
- 型號:
- V20E300PL4B1
- Maximum AC Volts
- 300 V
- Maximum DC Volts
- 385 V
- Varistor Voltage (Min)
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 470 V
- Varistor Voltage (Max)
- 517 V
- Capacitance @ Frequency
- 800 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- Disc 20mm