V150SM10
型號描述:
240 V 5 kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
VARISTOR 240V 5KA 2SMD JLEAD
型號:
V150SM10
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Maximum AC Volts
150 V
Maximum DC Volts
200 V
Varistor Voltage (Min)
216 V
Varistor Voltage (Typ)
240 V
Varistor Voltage (Max)
264 V
Current - Surge
5 kA
Energy
53J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
580 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)