V150LA10CP
- 型號描述:
240 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
- 型號:
- V150LA10CP
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 150 V
- Varistor Voltage (Min)
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 240 V
- Varistor Voltage (Max)
- 264 V
- Current - Surge
- 6.5 kA
- Energy
- 100J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 5000 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 14mm