V150CH8T
- 型號描述:
150 V 250 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
VARISTOR 150V 250A 2SMD NO LEAD
- 型號:
- V150CH8T
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Current - Surge
- 250 A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Energy
- 3J
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 165 V
- Varistor Voltage (Min)
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 150 V
- Maximum AC Volts
- 95 V
- Maximum DC Volts
- 127 V
- Capacitance @ Frequency
- 250 pF @ 1 MHz