V120ZA20P
- 型號描述:
120 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
- 型號:
- V120ZA20P
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Disc 20mm
- Mounting Type
- Through Hole
- Current - Surge
- 6.5 kA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Energy
- 33J
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 132 V
- Varistor Voltage (Min)
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 120 V
- Maximum AC Volts
- 75 V
- Maximum DC Volts
- 102 V
- Capacitance @ Frequency
- 5000 pF @ 1 MHz