V120CH8T
- 型號描述:
120 V 250 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
VARISTOR 120V 250A 2SMD NO LEAD
- 型號:
- V120CH8T
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Current - Surge
- 250 A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Energy
- 2J
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 132 V
- Varistor Voltage (Min)
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 120 V
- Maximum AC Volts
- 75 V
- Maximum DC Volts
- 102 V
- Capacitance @ Frequency
- 300 pF @ 1 MHz