V10H25AUTO
- 型號描述:
39 V 1.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
VARISTOR 39V 1.5KA DISC 10MM
- 型號:
- V10H25AUTO
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 600
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Disc 10mm
- Mounting Type
- Through Hole
- Current - Surge
- 1.5 kA
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Energy
- 25J
- Grade
- Automotive
- Number of Circuits
- 1
- Varistor Voltage (Max)
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min)
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 39 V
- Maximum AC Volts
- 25 V
- Maximum DC Volts
- 28 V
- Capacitance @ Frequency
- 2900 pF @ 1 MHz