V100ZA4P
- 型號描述:
100 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
- 型號:
- V100ZA4P
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Maximum AC Volts
- 60 V
- Maximum DC Volts
- 81 V
- Varistor Voltage (Min)
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 100 V
- Varistor Voltage (Max)
- 110 V
- Current - Surge
- 2.5 kA
- Energy
- 10J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 1200 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- Disc 10mm