V100ZA15P
型號描述:
100 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
型號:
V100ZA15P
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Maximum AC Volts
60 V
Maximum DC Volts
81 V
Varistor Voltage (Min)
90 V
Varistor Voltage (Typ)
100 V
Varistor Voltage (Max)
110 V
Current - Surge
4.5 kA
Energy
20J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
2900 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 14mm