V100ZA15
- 型號描述:
100 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
- 型號:
- V100ZA15
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 700
- Maximum AC Volts
- 60 V
- Maximum DC Volts
- 81 V
- Varistor Voltage (Min)
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 100 V
- Varistor Voltage (Max)
- 110 V
- Current - Surge
- 4.5 kA
- Energy
- 20J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 2.9 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 14mm