V07E275P
型號描述:
430 V 1.75 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
型號:
V07E275P
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:109 倍增量:1
Maximum AC Volts
275 V
Maximum DC Volts
350 V
Varistor Voltage (Min)
387 V
Varistor Voltage (Typ)
430 V
Varistor Voltage (Max)
473 V
Current - Surge
1.75 kA
Energy
28J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
80 pF @ 1 MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 7mm