TPSMF4L16A
型號描述:
26V Clamp 15.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123F
TVS DIODE 16VWM 26VC SOD123F
型號:
TPSMF4L16A
品牌:
Littelfuse Inc.
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
16V
Voltage - Breakdown (Min)
17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
26V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
15.4A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)