TPSMD70CA
- 型號描述:
113V Clamp 26.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
- 型號:
- TPSMD70CA
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 70V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 113V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 26.5A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)