首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > TPSMB200CA-VR
影像僅供參考,以產品規格為準
TPSMB200CA-VR
型號描述:
324V Clamp 1.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AA
型號:
TPSMB200CA-VR
品牌:
Littelfuse Inc.
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
200V
Voltage - Breakdown (Min)
224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
324V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.9A
Power - Peak Pulse
600W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)