TP5.0SMDJ48CA
- 型號描述:
77.4V Clamp 64.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
- 型號:
- TP5.0SMDJ48CA
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 48V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 77.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 64.7A
- Power - Peak Pulse
- 5000W (5kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)