首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > SZSMF6L14AT3G
影像僅供參考,以產品規格為準
SZSMF6L14AT3G
型號描述:
23.2V Clamp 25.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
ZEN TVS 600W 14V UNI SOD-123FL T
型號:
SZSMF6L14AT3G
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
14V
Voltage - Breakdown (Min)
15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
25.8A
Power - Peak Pulse
600W
Power Line Protection
Yes
Applications
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)